Twój koszyk jest pusty!

Backes licząc na lepsze zdrowie, szczęście dla siebie, Bruins

20/08/2018 0
David Backes spodziewa się, że w tym sezonie będzie zupełnie inaczej dla siebie i dla bostońskich niedźwiadków.
 
"Mieliśmy wiele dziwnych urazów, dużo straconego czasu, który był rodzajem jednorazowych instancji", powiedział 34-letni napastnik w środę między meczami w Da Beauty League, letniej 4-na-4 gracze z połączeniami do Minnesoty. "Czekam więc na pełny sezon, wchodząc w okopy, wchodząc w różne gry i wchodząc głęboko w rozgrywki pucharowe [Puchar Stanleya].
 
"Nie mam co do tego żadnych wątpliwości, nałożyłbym na to pieniądze, że w tym roku jest lepiej."
 
Backes opuścił 25 gier w zeszłym sezonie, w tym 17 z powodu zapalenia uchyłków, które jest stanem zapalnym wzdłuż ścian jelit, a następnie operacji usunięcia 10 cali jego jelita grubego. Został zawieszony w trzech meczach 7 marca w celu interwencji przeciwko Detroit Red Wings do przodu Frans Nielsen i opuścił pięć gier po cięciu przez skate 17 marca przeciwko Tampa Bay Lightning.
 
Powiedział, że są szanse, że takie rzeczy nie powtórzą się w tym sezonie.
 
"Postawiłem to z perspektywy", powiedział Backes, który miał 33 punkty (14 bramek, 19 asyst) w 57 meczach. "Masz operację okrężnicy - to nie wydarzy się w tym roku, szanse mówią, że twoja noga została odcięta przez łyżwę, która [nie miała] miejsca w ciągu 12 lat (jako gra NHL). nigdy wcześniej się nie wydarzyło.
 
"Wszystkie te rzeczy dzieją się w jednym sezonie - moje pieniądze na nic się nie zdarzają w tym roku".
 
The Bruins zajmowali się kontuzjami innych kluczowych graczy, w tym centrum Patrice Bergeron (złamana stopa, niższe ciało) i David Krejci (tył, górna część ciała), z których każdy opuścił 18 meczów. Mimo to zajęli drugie miejsce w Atlantic Division i Eastern Conference z 112 punktami, jeden za Tampa Bay Lightning. Boston przegrał z Tampa Bay w pięciu meczach Drugiej Rundy Konferencji Wschodniej.
 
Jedną z różnic Backes może liczyć na to, że w tym sezonie pojawią się nowi koledzy z drużyny. Napastnicy Riley Nash, Tim Schaller i Austin Czarnik odeszli jako wolni agenci, podobnie jak obrońca Nick Holden. Naprzód Rick Nash jest nieograniczonym wolnym agentem niezdecydowanym, czy będzie kontynuował swoją karierę w NHL. Napastnik Brian Gionta nie został ponownie podpisany. Boston podpisał kontrakty Chris Wagner i Joakim Nordstrom oraz John Moore.
 
Poza tymi dodatkami, Backes powiedział, że Bruins spojrzą na młodych graczy, którzy wzmocnili w zeszłym sezonie, aby zrobić to ponownie.
 
"To jest szansa dla tych chłopaków, aby w pewien sposób zająć się zespołem i wykorzystać swoją młodość, wraz z doświadczeniem, które wciąż mamy, i odwrócić go dla lepszej drużyny i wygrać więcej gier na głębszy bieg", powiedział napastnik, który dorastał w Spring Lake w stanie Minnesota. "To jest cel".