Twój koszyk jest pusty!

Boston Bruins 3 młodych graczy do obejrzenia w tym sezonie

31/07/2018 0
Lista Boston Bruins jest pełna talentu. Jest mnóstwo młodych graczy, którzy mogą stać się świetnymi graczami. Już w ubiegłym sezonie widzieliśmy, że Bruins mogą być pretendentami przez wiele lat.
 
Ostatni sezon miał być okresem odbudowy dla Bruins. Play-offy były marzeniem, które niektórzy fani uważali za niemożliwe.
 
The Bruins zaszokowali NHL dzięki świetnemu sezonowi. Wydawało się, że zostały zbudowane na długi czas playoffów.
 
Niestety, marzenia o pucharach Bruins Stanley zostały przerwane w drugiej rundzie playoffów. Ciągle ostatni sezon był okresem postępu. The Bruins zdali sobie sprawę, że mają mnóstwo młodych graczy, którzy mogliby rozwinąć się w najlepsze gry NHL.
 
Anders Bjork pokazał na początku zeszłego sezonu, że może być groźnym strzelcem. W 30 meczach miał 4 gole i 8 asyst i pokazał, że może występować w NHL. Grał na pierwszej i drugiej linii i dobrze się dogadał ze swoimi kolegami z drużyny.
 
Niestety sezon Bjork zakończył się wcześnie z powodu kontuzji Koszulki nhl, Koszulki hokejowe sklep. A więc Bjork będzie wyglądać na zdrową w tym roku.
 
Ciekawie będzie zobaczyć, gdzie Bjork się prześlizguje. Brudzi nie powinni dzielić pierwszej linii, a Jake DeBrusk pokazał, że będzie gwiazdą. Myślę, że Bjork może zacząć na trzeciej linii Bruins.
 
Będzie musiał wrócić do pracy i jeśli zacznie grać bardzo dobrze, Bruins może go po prostu podnieść.
 
Przez cały sezon myślę, że Bjork może wymyślić fajne liczby. W następnym sezonie powinien pokazać, że jest czołowym szóstym napastnikiem.