Twój koszyk jest pusty!

Edmonton produkt Sam Steel, który chce zrobić wrażenie dzięki An

11/09/2018 0
Jako dziecko lodowe marzenie Sama Stala znajdowało się na jego podwórku - w tym wyrzeźbionym z niektórych drzew w Sherwood Park, który ma prawie regulację wielkości NHL, z deskami i plexi, głośnikami do muzyki, przyczepą do stylizacji w stylu budowlanym i Zamboni, którego kupił jego przedsiębiorczy ojciec Larry.
 
Jako dorosła osoba i niedoszły NHLer, Honda Center w Anaheim to miejsce, w którym 20-letnie centrum chce jeździć na łyżwach. Może to być ten rok lub następny.
 
Stal to najlepsza szansa dla przyszłych kaczek, która czeka na nich w pierwszej szóstce z najbardziej odpowiednim imieniem na lodzie. Skończył junior hokeja w Reginie po tym, jak został MVP Memorial Cup w minioną wiosnę z rodzinnym Pats.
 
Następna noga na drodze do NHL czeka na kapitana Pats, który ma spore szanse na zrobienie Kaczek teraz, ponieważ Ryan Kesler po operacji biodra jest pokuszony, a jego status jest pochmurny. A jeśli nie, Steel zagra dla byłego trenera Oilers Dallas Eakinsa w San Diego, ich inkubatora AHL, z innym lokalnym produktem i kolegą z drużyny Pats, obrońcą Joshem Mahurą.
 
"Zdecydowanie odmienny sposób myślenia wkracza w tym roku. Myślę, że moja gra dojrzała i wydaje się, że jest coraz bliżej (NHL) ", powiedział Steel, który w ciągu lata zyskał około 10 funtów mięśni. "NHL to duża, szybka liga i musisz stworzyć tam przestrzeń."
 
Kaczki nadal mają Ryana Getzlafa jako centrum nr 1 z Adamem Henrique jako prawdopodobnym numerem 2, jeśli Kesler jest na zewnątrz i nie gra z Andrew Cogliano i Jakobem Silfverbergiem. Carter Rowney będzie centrum nr 4 po tym, jak po spędzeniu czasu z pingwinami podpisał umowę na trzy lata.
 
W zależności od statusu Keslera, z pewnością znajdzie się miejsce dla Steel na trzeciej linii, pośrodku, z Nickiem Ritchiem na lewym skrzydle i Patrickiem Eavesem lub Corey Perry po prawej stronie, a na tegorocznym festiwalu dostanie coś więcej niż przystawkę. obóz po dwóch wcześniejszych obozach.
 
Kaczki zabrały Stal z ostatnim pickem w pierwszej rundzie w 2017 r., Ale spędził pozostałe dwa obozy obserwując tyle samo, co grę, starając się wchłonąć profesjonalizm Getzlafa i Keslera.
 
"Obserwujesz, co robią i kiedy popełniają błąd, zobacz, co robią w tej sytuacji. Pomaga ci wzrastać jako gracz ", powiedział Steel, który w zeszłym roku miał 83 punkty w 54 meczach i grał w Kanadzie w grze World Junior. "Mam nadzieję, że teraz patrzą na mnie inaczej (nie wracając do junior). Chcę, aby tak bardzo, jak to możliwe, nie wysyłali mnie na dół. "
 
Steel grał z Perry w zeszłorocznej grze wystawowej i otrzymał power play.
 
Dostanie jesienią dłuższą smycz.
 
Pats przegrał w pierwszej rundzie playoffów WHL do ewentualnego mistrza ligi Swift Current w kwietniu ubiegłego roku, a następnie musiał czekać miesiąc na Puchar Pamiątkowy jako gospodarz. Zdecydowanie trzymali się własnych, mentalnie świeżych, ale nie grających kształtów. Steel miał 13 punktów w pięciu turniejach.
 
Teraz jest to rozdział pro, który wydaje się tak daleki od gier na swoim podwórku.
 
"Nie wiem, czy byłbym tam, gdzie jestem bez tego lodowiska. Dużo czasu spędziłem tam, "śmiał się Steel z najlepszym kumplem i najlepszym przedstawicielem Flyersa, bramkarz Carter Hart, jako jego stały towarzysz.
 
Sam mówi, że nie musiał przekręcać ramienia swojego taty Larry'ego, aby zbudować lodowisko w 2009 roku, aby dzieci mogły przyjść.
 
"Sprzątaliśmy trochę drzew i robiliśmy trochę pracy na podwórku, a mój tata powiedział:" Myślę, że moglibyśmy tutaj zmieścić lodowisko ", a ja powiedziałem" OK, zaczynajmy "i spędziliśmy całe lato budując je" - powiedział.
"To po prostu niesamowita konfiguracja (teraz na lodowisku są logo Ducks) i jestem naprawdę wdzięczny, że mój tata włożył w to tyle pracy. Nie ma z tego pożytku, ale wszyscy moi kumple. Nietrudno było dostać facetów, mnóstwo dobrych nocy i długich dni. "