Twój koszyk jest pusty!

Erik Karlsson w handlu z Pacific Division jest bardzo blisko

30/08/2018 0
Przez całe lato NHL i jego fani byli obecni na Erik Karlsson Watch. Gdzie on wyląduje i na ile debata szalała z fanami, próbującymi sprawdzić, czy cap i perspektywy mogą zadziałać dla ich drużyn. Kiedy zbliżamy się do sierpnia, możemy wreszcie otrzymać odpowiedź, a nie to Anaheim Ducks.
 
Mam nadzieję, że przez całe lato Anaheim Ducks GM Bob Murray miał kilka sztuczek w rękawie Koszulki hokejowe sklep. Że zwróciłby uwagę ligi, zdobywając największe ryby obronne na stawie, aby umieścić Kaczki na wierzchu. Jeśli wierzyć temu raportowi, wygląda na to, że Murray wziął swój kij i wrócił do domu.
 
Eklund miał Kevina Allena z USA Today na swoim podcastie wczoraj. Podczas podcastu, którego możesz wysłuchać i przeczytać tutaj: Allen zrzucił tę bombę. "Wniosek kilku dyrektorów generalnych jest taki, że umowa z Karlsson zostanie zrealizowana w ciągu najbliższych kilku dni."
 
Zapytany o to, o których zespołach słyszał najwięcej, cytował Vancouver Koszulki hokejowe Anaheim Ducks Mężczyźni, Vegas i San Jose. Jeśli tak jest, przyjrzyjmy się, jak to się psuje, a co ważniejsze, co to znaczy dla kaczek Anaheim.