Twój koszyk jest pusty!

Kaczki docierają do połowy gry na wystawie z mnóstwem pytań, kil

24/09/2018 0
Czas na przyspieszenie w nowej grze prędkości Ducks jest pod ręką Kije hokejowe dla dzieci. Po remake'u w poniedziałek z Kojotami w Honda Center, kaczki będą gospodarzami Kings w środę i odwiedzą przepastne granice Staples Center w najbliższą sobotę.
 
Trener Randy Carlyle powiedział, że dwie ostatnie wystawy będą hitami na otwarcie sezonu przeciwko Sharkom w San Jose. Oczekuje się, że tylko gracze przeznaczeni do składu Kaczki na otwarcie nocy zagrają w dwóch meczach przeciwko Królom.
 
Po kolejnych porażkach z Sharkami, aby otworzyć sztukę wystawową, Kaczki wydawały się potrzebować całej pracy, jaką mogliby uzyskać, zanim stanęli twarzą w twarz z rzeczywistością. Trudno jest ocenić efektywność zespołu, gdy jego skład składa się z mieszanki weteranów i młodzieży, ale Kaczki często wyglądały na rozłączone.
 
"Trenerzy nie mają czasu", powiedziała Carlyle. "Najlepiej powiedzieć, że nie wpadamy w panikę po tym, co właśnie się stało. Widzimy wzrost. Wiemy, że potrzeba czasu, aby mieć 23 facetów, aw tym przypadku 50-ciu chłopaków (na obozie szkoleniowym), zrozumieć subtelne rzeczy, które mają miejsce i zrobić to. "
 
Obroty i defensywa sprawiły kłopoty Carlyle. Związek między obroną kaczek a ich napastnikami nie był tak silny, jak to było pożądane, ale być może wiele z tego miało związek z ich patchworkowymi składami podczas strat 4-1 i 7-3 dla rekinów.
 
Nie wszystkie wypadki Kaczek można przypiąć na jednej pozycji w składzie lub na perspektywach. Obwiniano się o wiele Koszulki hokejowe 2018 Anaheim Ducks Mężczyźni, nie dlatego, że Carlyle przyczepiałby się do kogokolwiek według pozycji lub nazwiska. Rozmawiał jednak z pewnymi szczegółami, krytykując grę Kaczek.
 
"Jesteśmy bardziej agresywni w neutralnym lodzie" - powiedział. "Nasz neutralny lód był jednym z naszych najmocniejszych garniturów w ostatnich kilku grach, jeśli chodzi o grę w systemie, do którego wprowadziliśmy niewielką zmianę. Stwierdziliśmy, że udało nam się odwrócić kilka krążków i dać sobie trochę zmiany.