Twój koszyk jest pusty!

Najważniejsze tematy: Can Coyotes podejmują krok naprzód w tym s

17/09/2017 0
Nie można powiedzieć, że Arizona Coyotes nie spróbował czegoś innego w tym roku.
 
Zamiast kilku niewielkich kontrowersyjnych agentów, byli bardziej skłonni wyrzucić sobie drogę z jakiegoś odbudowy Kije hokejowe dla dzieci, nad którym pracowali, czyniąc parę dużych transakcji dla bardziej wpływowych weterynarzy, którzy mogą mieć znacznie większą różnicę niż średnia- sześć osób podpisało umowę za 3,5 miliona dolarów, bo trzeba wydać pieniądze na kogoś.
 
Tym bardziej godne uwagi były Derek Stepan i Antti Raanta dla Anthony DeAngelo i pierwszy w historii. Drugi, oczywiście, padł na kolanach, ponieważ Stan Bowman znalazł się na gruncie podporządkowania się powolnym wzrostem pułapu wynagrodzeń, a tym samym musiał zrezygnować z Niklasa Hjalmarssona za 70 centów za dolara.
 
Wymienili również swojego starego trenera, który odniósł pewien sukces, niemal wszędzie, gdzie nie ma, dla nieznanego krewnego. Dave Tippett jest, o ile chodzi o mnie, trenerem, który łatwo trafia do pierwszej trzeciej ligi, mimo surowych wyników w odbudowie zespołu, który od dawna był wycieraczką w Zachodniej Konferencji.
 
Tymczasem, Rick Tocchet, mam na myśli, kto wie. Przez jakiś czas był trenerem w Tampie, kiedy również byli w stanie surowym. Wyskoczyli całkiem szeroko, ich specjalne drużyny znajdowały się między straszliwym a nic do napisania w domu i nie miały zbyt wielu bramek. Stanowiska - 53 wygrane w ponad 148 meczach - świetnie odzwierciedlają te kwestie.
 
Ale ich przejazdy w strefie offsezonowej, prowadzenie pytań na bok, reprezentują lepszy transport niż większość zespołów tego lata. Pytanie brzmi, czy wystarczy, aby naprawdę poruszać igłą w jakikolwiek zauważalny sposób i popchnąć ten zespół bliżej do playoffs.
 
Nie, że ktoś pomylałby to oczywiście dla drużyny playoffów, ale chciałbyś zobaczyć na tym froncie postępy w tych dodatkach. Postęp nie powinien być tak trudny; W zeszłym sezonie mieli tylko 70 punktów. Tylko na sam talent talentu, a także dojrzewanie sześciu zespołów na sześciu (SIX!) Na ELCs, można by oczekiwać, że liczba ta wzrośnie. Jeśli masz pytania, jak to wszystko działa, dobrze, masz prawo być ostrożnym tutaj.
 
Tak mają Stepana, Anthony'ego Duclaira i Maxa Domiego jako chłopaków, którzy są sprawdzonymi sześcioma NHLami z pewnymi punktami do góry, w pewnym stopniu. Tobias Rieder nigdy nie wygrał 40 punktów w trzech sezonach, a drugi z rzędu - na 5-do-5 minut od Coyotes do przodu w zeszłym roku (facet przed nim, Radim Vrbata, podjął się gdzie indziej). Jordan Martinook zajmował trzecie miejsce, a chociaż sądzę, że w pewnych rolach jest całkiem przyzwoity, nie powinien być w pobliżu swojego najlepszego trenera w lodzie.
 
Teraz część tych kwestii była taka, że ​​kojoty były trochę niefortunne w zeszłym sezonie. Domi brakowało czasu, a Duclair skończył się wysyłaniem, ponieważ jego gra nie była tam, gdzie trzeba. Można sobie wyobrazić, że w przeciwnym razie zostałyby uznane za znacznie większe części przestępstwa.
 
Podobnie Christian Dvorak to kolejny facet, który jako pierwszoosobowy wstawił 30 punktów plusa, co nie jest wcale złe, ale on też ma tylko 15 minut na noc. Jak to działa w większej roli? Co Clayton Keller, który w lipcu wyjechał dopiero w 19, wygląda jak po trzech meczach pod koniec ubiegłego sezonu? Czy Lawson Crouse, który był zły w wieku 19 lat w zeszłym sezonie, faktycznie żyje do szumu? Czy Brandon Perlini może być czymś więcej niż wzmacniaczem AHL / NHL? To są wszystkie duże pytania z bardzo niewłaściwymi odpowiedziami, ale prawie wszyscy zostaną poproszeni o odgrywanie dużych ról.
 
Biorąc pod uwagę, że zespół ten spędził dużo letnich rzucających weteranów, którzy uprzednio chronili ich przed większymi rolami, to już nie jest opcja. Ich niepochodzący z ELC basen jest cienki, co najmniej. Rieder, Duclair i Martinook. Nick Cousins ​​to gracz z grą na poziomie OK, który nie powinien być w pobliżu sześciu. Pozostaje Jamie McGinn i Brad Richardson, z których ostatni przegapili ostatnio w zeszłym sezonie i szczerze mówiąc nie jest tak dobrze, że na początek. Może wyrzuć Emersona Etema, który jest dwójką i może domyślnie NHLer.
 
Dobrą wiadomością jest to, że dodanie Hjalmarsson sprawia, że ​​blueline trochę godny szacunku Koszulki hokejowe Arizona Coyotes Mężczyźni. Umieść go z Oliverem Ekmanem-Larssonem i, wow, może to być dobra pierwsza para na raz. Słyszeliśmy na zawsze - i widziałem wiele dowodów - że Ekman-Larsson jest bardzo dobrym obrońcą nr 1 i łączy go z facetem, który może zablokować rzeczy w obronie, ponieważ raz mógłby przynieść poważne rezultaty.