Twój koszyk jest pusty!

Nathan Beaulieu zwiększa zrównoważony atak Sabrego

06/08/2017 0
Buffalo Sabres i nowo wybrany dyrektor generalny Jason Botterill pracowali ciężko, aby uniknąć arbitrażu z kilkoma pozostającymi ograniczonymi wolnymi agentami. Zespół pomyślnie podpisał kontrakt z bramkarzem Robinem Lehnerem i Johanem Larssonem, a także niedawno objął obrońca Nathan Beaulieu.
 
Beaulieu przybył do szabli z Montrealu w ruchu przez Kanadyjczyków, aby uniknąć utraty młodego blueliner w projekcie rozszerzającym. Gdyby Beaulieu wyjechała do Vegas, nie byłoby rekompensaty; GM Marc Bergevin zdołał zdobyć trzecia rundę od Saberów.
 
Beaulieu był ważnym pickupem dla Buffalo i jasne jest, że Botterill jest przekonany, że Beaulieu odegra kluczową rolę. Cena była z pewnością dobra. Rzadko zespół znajdzie 22-letniego obrońcę z 60 punktami kariery, którzy chcą podpisać mniej niż 2,5 miliona dolarów. Beaulieu najprawdopodobniej zagra w czwartej czwórce Buffalo i zobaczy trochę czasu na rozgrywkach, wykorzystując w zasadzie stosunkowo niską pensję.
 
Beaulieu miał cztery bramki i 24 asysty w zeszłym sezonie. Jego produkcja została podzielona dość równomiernie między sztuką energetyczną, a nawet potęgą, a 16 punktów przychodzi pięć na pięć. Po 19 minutach, 29 sekundach gra, czas lodowcowy Beaulieu wydaje się być trochę niski, ale kopanie głębiej, młody Ontario rodzi się z 1,17 punktu na 60. Z defensywy Buffalo, tylko Rasmus Ristolainen osiągnął lepszy wynik w zeszłym sezonie, z 1,29 punktów na 60.
 
Beaulieu to twórczy ofensywny defensor. Ma zdolność do tworzenia gier, pracuje 10 razy w zespole Montrealu w ostatnim sezonie. Tego rodzaju broń w tylnym końcu brakowało od arsenału Buffalo przez dłuższy czas. Do czasu przejęcia Beaulieu, Ristolainen objął odpowiedzialność za bycie głównym obrońcą zespołu. Posiadanie drugiego defensora zdolnego do wypchnięcia krążka poza strefę pomoże Saberom wyjechać z dolnej trzeciej pozycji w lidze po raz pierwszy w pięciu sezonach.
 
Nawet gra Beaulieu w strefie defensywnej prowadzi do punktów. Według referencji hokejowej, Montrealu zdobył 3,9 punktu z przewagi obronnej Beaulieu - po raz kolejny, tylko Ristolainen wyznaczył większą liczbę (4.5). Ogólnie rzecz biorąc, Kanadyjczycy korzystali z 5,6 punktu udziału. Nikt z obecnych obrońców Buffalo nie zbliżył się do tej liczby, z wyjątkiem Ristolainena.
 
Botterill skupił się przede wszystkim na tylnym końcu Buffalo w offseasonie i słusznie. Sabre były okropne w swojej własnej strefie, starając się przenieść krążek poza linię niebieską przez większość nocy. Dużo mówi o Beaulieu, że nowy GM uważa, że ​​młody obrońca może być takiemu rozróżnianiu w ciągu najbliższych dwóch sezonów.
 
W celu udoskonalenia obrony, Botterill dał również specjalne drużyny. Buffalo jest już wydajnym grą z napędem elektrycznym, która zyskała inne narzędzie do dostrajania najlepiej działającej maszyny, a także Beaulieu jest bardzo dobra w kwestii karania. W swojej karierze, tylko osiem bramek zostało trafionych przeciwko Montrealu z Beaulieu na lodzie za karę śmierci.
 
Jest mało prawdopodobne, że Beaulieu będzie w głównej parze Sabrerów, ale zobaczy, że za dużo czasu zaokrągli czwórkę na równą siłę. Wraz ze Marco Scandellą pozornie współgrał z Ristolainenem, Beaulieu może zobaczyć czas z nowym Wiktorem Antipinem. Wydaje się, że dwoje ma inne komplementarne role, a Antipin jest solidnym krążącym dwukierunkowym obrońcą.
 
Beaulieu ukradł 2,4 miliona dolarów, a Sabre niewątpliwie skorzystają z obraźliwego rozumienia ofensywnego ofensywnego. To, co wyglądało jak kolejny sezon odbudowy zaledwie kilka miesięcy temu, zmieniło się w jeden z nieco większą nadzieją - Buffalo nie może długo czekać na polowanie, ale może wejść na środek ligi w klasyfikacji. W tym momencie fani zabiorą wszystko, co zbliża się do zakończenia suszy, która długo nawiedzała brzegi jeziora Erie. Beaulieu będzie miał tę rękę w tej chwale, kiedy nadejdzie dzień.