Twój koszyk jest pusty!

VAAKANAINEN żywi się w walce o reputację w pierwszym kampusie z

22/07/2017 0
Urho Vaakanainen został uznany za łopatkę, solidny obrońca, gdy Bruins wybrał go w połowie pierwszej rundy w zeszłorocznym projekcie.
 
To dokładnie to, co 18-letni D-man prezentował podczas swojej pierwszej szansy, aby wziąć udział w obozie Bruins Development Camp na początku miesiąca, jako jeden z młodszych piłkarzy biorących pierwsze kroki w organizacji B's.
 
Vaakanainen skakał z łatwością i gładkością i nie miał wiele do zrobienia w panice, gdy łamał krążek poza strefę podczas ćwiczeń. Było oczywiste, że wiele narzędzi jest dla fińskiej perspektywy. Asystent Bruinsa GM Scott Bradley porównał go z Hall of Famer Paulem Coffeyem ze względu na swoją zdolność łyżwiarstwa w kilka dni po tym, jak został sfilmowany w zeszłym miesiącu w Chicago, a koordynator rozwoju gier Bruins, Jamie Langenbrunner, korzystał z równie imponującego porównania Scotta Niedermayera z Devilsem podczas dyskusji nad Bostonem Top pick.
 
Najważniejsze jest to, że Vaakanainen wydaje się być dobrze dostosowany do rozwijającej się ligi hokejowej, gdzie gra na łyżwach jest prawdopodobnie najważniejsza jakością i jest zasadniczą przesłanką do sukcesu, jeśli zamierzasz być człowiekiem D w NHL .
 
"Myślę, że Scott (Bradley) wspomniał o mnie wczoraj, Scott Niedermayer." Myślę, że to jest łatwe, z czym się łyczy, jest gładkie - powiedział Langenbrunner. To oczywiście wysokie pochwały z facetem, który jest bez wysiłku i może jeździć na łyżwach
 
"[Wszystko] wokół lodowiska", powiedział Langenbrunner "Wydaje się, że ma trochę tych tendencji, które trochę pływają po łyżwach. To i trochę facetów, to trochę więcej pracy.
 
"Mówisz o 17-letnim dzieciaku, który grał w Finnish Elite League. Jeśli chodzi o to, aby stawić czoła licznym obraźliwym numerom, myślę, że byłoby całkiem trudne. Myślę, że teraz, w drugim roku jest trochę więcej pewności siebie. Oczywiście, słyszysz więcej wzrostu. Zobaczysz, może trochę więcej. Jest gładkim łyżwiarstwem. Widzi lód dobrze, ma duży rozmiar, a może gra. Więc myślę, że wraz ze wzrostem pewności siebie liczba będzie wzrastać, jeśli masz prawo grać w kółko ".
 
Jasne jest, że niektórzy polscy wciąż przychodzą do gry ofensywnej Vaakanainen po obejrzeniu go w ćwiczeniach z kolegami z perspektywy w obozie rozwojowym. Znalazło to odzwierciedlenie w dwóch goli i sześciu punktach w 41 meczach dla JYP w Finnish Elite League w zeszłym sezonie, na poziomie produkcji, które spowodowały, że niektóre kwestionowały, jak bardzo top-end będzie agresywny w NHL, kiedy dojdzie do dojrzałości W jego 6 stóp, 183-funta ciała.
 
Vaakanainen wykazał przyzwoity, dokładny strzał z punktu i solidny instynkt, jeśli chodzi o wykonywanie spektakli z krążkiem, ale jest również jasne, że nie ma tego samego poziomu czystej ofensywy, jak Charlie McAvoy. Dobry kij, solidny instynkt obronny i siła dla jego rozmiaru były wszystko, co reklamowano. Łyżwiarstwo pokaże wiele rzeczy, na które Vaakanainen nadal musi pracować.
 
Niektóre lekcje młodego gracza można się nauczyć i ulepszyć z większym obraźliwym doświadczeniem, które przyniesie mu po powrocie do Finlandii na nadchodzący sezon. Niektóre z nich mogą oznaczać skromnie skuteczny ofensywny gracz w Vaakanainen, gdy tylko spełni swój potencjał NHL. Jest zbyt wcześnie, aby powiedzieć i wiele można się nauczyć opierając się na jego ulepszeniu w Europie w tym sezonie i podglądzie, z którymi wszyscy będą się bawić podczas gry w World Juniors for Team Finland podczas wakacji.
 
Ze swojej strony, Vaakanainen miał świetny tydzień w obozie rozwojowym, ucząc się ulic w Bostonie, spotykając się z perspektywą Bruinsa i oficjalnie robiąc pierwsze wrażenie w swojej pierwszej akcji jako pierwszy okrągły pick.
 
"Kiedy obóz się poszedł, poczujesz się znacznie lepiej i zrelaksowany, a ja miałem tyle radości", powiedział Vaakanainen, który mieszkał z Langenbrunnerem i jego rodziną po swoim projekcie. "Dowiesz się nowych rzeczy i poznasz wszystkich nowych ludzi, którzy są w organizacji Bruins. To pomoże mi w przyszłości poznać wszystkich.
 
"Myślę, że może chcą zobaczyć więcej mojej gry obraźliwej, ponieważ nie było tak wiele, że w ciągu ostatnich kilku lat. Rola może być teraz większa i bardziej obraźliwa, więc nadchodzi. Oczywiście musisz ciężko pracować, ale kiedy grasz więcej minut, to absolutnie pomaga zwiększyć wygodę tego, co robisz. "
 
Najważniejsze z tym wyborem nie zmieniło się nawet tak samo, jak Vaakanainen pokazał, co mógł zrobić w ciągu kilku tygodni praktyk w Warrior Ice Arena. Finnish nastolatek to świetna okazja D-mana, która wygląda tak, jakby po raz ostatni zerwał listę NHL i nie ma z tym nic złego.
 
Jedyną rzeczą, którą zobaczymy w ciągu najbliższych kilku lat, jest to, czy Bruins mogłaby zrobić lepsze dla siebie koszulki nhl Boston Bruins Mężczyźni z numerem 18 w klasie projektowej z płytkim talerzem talentów w porównaniu z poprzednią parą sezonów.