Twój koszyk jest pusty!
11/09/2018
Jako dziecko lodowe marzenie Sama Stala znajdowało się na jego podwórku - w tym wyrzeźbionym z niektórych drzew w Sherwood Park, który ma prawie regulację wielkości NHL, z deskami i plexi, głośnikami do muzyki, przyczepą do stylizacji w stylu budowlanym i Zamboni, którego kupił jego przedsiębiorczy ojciec Larry.   Jako dorosła osoba i niedoszły NHLer, Honda Center w Anaheim to miejsce, w którym 20-letnie centrum chce jeździć na łyżwach. Może to być ten rok ..
30/08/2018
Przez całe lato NHL i jego fani byli obecni na Erik Karlsson Watch. Gdzie on wyląduje i na ile debata szalała z fanami, próbującymi sprawdzić, czy cap i perspektywy mogą zadziałać dla ich drużyn. Kiedy zbliżamy się do sierpnia, możemy wreszcie otrzymać odpowiedź, a nie to Anaheim Ducks.   Mam nadzieję, że przez całe lato Anaheim Ducks GM Bob Murray miał kilka sztuczek w rękawie Koszulki hokejowe sklep. Że zwróciłby uwagę ligi, zdobywając największe ..
20/08/2018
David Backes spodziewa się, że w tym sezonie będzie zupełnie inaczej dla siebie i dla bostońskich niedźwiadków.   "Mieliśmy wiele dziwnych urazów, dużo straconego czasu, który był rodzajem jednorazowych instancji", powiedział 34-letni napastnik w środę między meczami w Da Beauty League, letniej 4-na-4 gracze z połączeniami do Minnesoty. "Czekam więc na pełny sezon, wchodząc w okopy, wchodząc w różne gry i wchodząc głęboko w rozgrywki pucharowe [Puchar S..
31/07/2018
Lista Boston Bruins jest pełna talentu. Jest mnóstwo młodych graczy, którzy mogą stać się świetnymi graczami. Już w ubiegłym sezonie widzieliśmy, że Bruins mogą być pretendentami przez wiele lat.   Ostatni sezon miał być okresem odbudowy dla Bruins. Play-offy były marzeniem, które niektórzy fani uważali za niemożliwe.   The Bruins zaszokowali NHL dzięki świetnemu sezonowi. Wydawało się, że zostały zbudowane na długi czas playoffów. &n..
17/09/2017
Nie można powiedzieć, że Arizona Coyotes nie spróbował czegoś innego w tym roku.   Zamiast kilku niewielkich kontrowersyjnych agentów, byli bardziej skłonni wyrzucić sobie drogę z jakiegoś odbudowy Kije hokejowe dla dzieci, nad którym pracowali, czyniąc parę dużych transakcji dla bardziej wpływowych weterynarzy, którzy mogą mieć znacznie większą różnicę niż średnia- sześć osób podpisało umowę za 3,5 miliona dolarów, bo trzeba wydać pieniądze na k..
06/08/2017
Buffalo Sabres i nowo wybrany dyrektor generalny Jason Botterill pracowali ciężko, aby uniknąć arbitrażu z kilkoma pozostającymi ograniczonymi wolnymi agentami. Zespół pomyślnie podpisał kontrakt z bramkarzem Robinem Lehnerem i Johanem Larssonem, a także niedawno objął obrońca Nathan Beaulieu.   Beaulieu przybył do szabli z Montrealu w ruchu przez Kanadyjczyków, aby uniknąć utraty młodego blueliner w projekcie rozszerzającym. Gdyby Beaulieu wyjechała do Vegas..
22/07/2017
Urho Vaakanainen został uznany za łopatkę, solidny obrońca, gdy Bruins wybrał go w połowie pierwszej rundy w zeszłorocznym projekcie.   To dokładnie to, co 18-letni D-man prezentował podczas swojej pierwszej szansy, aby wziąć udział w obozie Bruins Development Camp na początku miesiąca, jako jeden z młodszych piłkarzy biorących pierwsze kroki w organizacji B's.   Vaakanainen skakał z łatwością i gładkością i nie miał wiele do zrobienia w pani..