Twój koszyk jest pusty!
17/09/2017
Nie można powiedzieć, że Arizona Coyotes nie spróbował czegoś innego w tym roku.   Zamiast kilku niewielkich kontrowersyjnych agentów, byli bardziej skłonni wyrzucić sobie drogę z jakiegoś odbudowy Kije hokejowe dla dzieci, nad którym pracowali, czyniąc parę dużych transakcji dla bardziej wpływowych weterynarzy, którzy mogą mieć znacznie większą różnicę niż średnia- sześć osób podpisało umowę za 3,5 miliona dolarów, bo trzeba wydać pieniądze na k..
06/08/2017
Buffalo Sabres i nowo wybrany dyrektor generalny Jason Botterill pracowali ciężko, aby uniknąć arbitrażu z kilkoma pozostającymi ograniczonymi wolnymi agentami. Zespół pomyślnie podpisał kontrakt z bramkarzem Robinem Lehnerem i Johanem Larssonem, a także niedawno objął obrońca Nathan Beaulieu.   Beaulieu przybył do szabli z Montrealu w ruchu przez Kanadyjczyków, aby uniknąć utraty młodego blueliner w projekcie rozszerzającym. Gdyby Beaulieu wyjechała do Vegas..
22/07/2017
Urho Vaakanainen został uznany za łopatkę, solidny obrońca, gdy Bruins wybrał go w połowie pierwszej rundy w zeszłorocznym projekcie.   To dokładnie to, co 18-letni D-man prezentował podczas swojej pierwszej szansy, aby wziąć udział w obozie Bruins Development Camp na początku miesiąca, jako jeden z młodszych piłkarzy biorących pierwsze kroki w organizacji B's.   Vaakanainen skakał z łatwością i gładkością i nie miał wiele do zrobienia w pani..